menu

Hikayemiz

Bizler, Gaziantep’in benzersiz iklimi ve Mezopotamya’nın zengin topraklarına kıymet veren bir üretim ekibiyiz.

Dededen olarak; Atatürk’ün bizlere bıraktığı manevi mirası ‘ilim ve akıl’ ile yoğurarak yöremizin zeytin ve fıstıklarını en doğru şekilde işlemeye özen göstermekteyiz.

Familia Gıda Ailesi

Vizyonumuz

DEDEDEN, dinamik ve öncü bir marka olarak geleceğin tarım ve gıda sektörüne yön vermeyi hedefler. Sürekli gelişim, takım çalışması ve yenilikçi yaklaşımlarla, sektördeki liderliğimizi sürdürerek sürdürülebilir bir dünya için çözümler sunarız.

Misyonumuz

Beklentilerin ötesinde bir memnuniyet sunmak, DEDEDEN olarak temel görevimizdir. Samimiyet, Güven, Dostluk ve Dayanışma değerlerimizi esas alarak, müşterilerimizle sürdürülebilir ve güçlü ilişkiler kurmayı amaçlarız. Bilim ve teknolojinin gücünü kullanarak kaliteyi artırmak, verimliliği yükseltmek ve gıda güvenliğini sağlamak için sürekli olarak gelişen eğitim planlarımızla ekip arkadaşlarımızın potansiyellerini maksimum seviyeye çıkarmayı taahhüt ederiz.

Politikalarımız

Bu politikalar, çevresel sorumluluklarımızı yerine getirme taahhüdümüzü yansıtmaktadır. Firmamız, sürekli iyileştirme anlayışıyla çevresel performansını gözden geçirir ve ilgili politikaları günceller.

Politikalarımız

Bu politikalar, çevresel sorumluluklarımızı yerine getirme taahhüdümüzü yansıtmaktadır. Firmamız, sürekli iyileştirme anlayışıyla çevresel performansını gözden geçirir ve ilgili politikaları günceller.

Atık Yönetimi

Üretim süreçlerimizde oluşan atıkları en aza indirme ve geri dönüşümü teşvik etme konusunda sürekli çaba sarf ederiz.

Enerji Verimliliği

Enerji kullanımımızı optimize etmek için sürekli iyileştirme çalışmaları yapar, enerji verimliliğini artırmak amacıyla teknolojik gelişmeleri takip ederiz.

Ürün ve Ambalaj Yönetimi

Çevre dostu malzemeleri tercih eder ve ürünlerimizin yaşam döngüsünü değerlendiririz. Ambalaj kullanımını azaltma ve geri dönüşüme uygun ambalajları tercih etme konusunda kararlıyız.

Doğal Kaynakların Korunması

Su, toprak ve diğer doğal kaynakları etkili bir şekilde kullanma, koruma ve sürdürülebilir bir şekilde yönetme çabalarımızı sürdürürüz.

Çalışan Farkındalığı ve Eğitimi

Çalışanlarımızı çevre konularında bilinçlendirir ve eğitiriz. Onların çevre performansına etkin bir şekilde katılımlarını sağlamak için sürekli bir iletişim ve eğitim programını yürütürüz.

Karbon Yönetimi

Doğaya ve iklime verdiğimiz değerle birlikte üretim süreçlerimizi AB yeşil mutabakat çerçevesine uyumlu şekilde yürütürüz.

Müşteri Memnuniyeti

Deneyimli ekibimiz, üst düzey kalitede ürün ve hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır.

0